Teplé ráno požehnalo dohrání turnaje ve vlajkované, která nám zabrala celé dopoledne. V nedalekém lesíku se opět utkaly vždy dva týmy o to, kdo lépe ubrání vlajku a zajme více protihráčů.

Po obědě jsme si zkusili ve dvojicích opičí dráhu, na konci které čekaly některé z nás puzzle. V párech jsme si spojili jednu nohu a jednu ruku a vydali se na cestu. Nejprve podlézt lavičku, pak přeskočit zábranu, sebrat část puzzlí, shodit kuželku a teprve po dokončení těchto disciplín mohla vyběhnout další dvojice. Po ukončení klání se naše oddíly vracely do tábora. Cesta však nebyla jednoduchá, neboť se muselo projít vodní mlžnou stěnou. Protože odpoledne bylo teplo, mírné ochlazení přišlo vhod. Po zdolání této poslední překážky nás čekala výborná svačina.

Na večer se celá posádka usadila na hřišti a všichni se zúčastnili populární soutěže "Na lovu." Nejprve všechny oddíly odpovídaly na čtyřicet otázek. Po vyhlášení prvního kola se všichni rozhodli, zda si chtějí ponechat nahranou částku, zdvojnásobit ji, či odečíst 30 tisíc. Podle jejich volby měli následně začáteční pozici vůči oponentům. Oddíly se po jednom utkaly s lovci, kteří se snažili odpovídat lépe než hráči.